Köszönet a Kecskeméti TE Labdarúgó Kft.-nek, a Katona József Gimnáziumnak, az Ujhidy Teniszcentrumnak, a Kecskeméti Spartacus Sportkörnek, a Kecskeméti Fürdőnek, a Kecskeméti Atlétikai és Rögbi Clubnak és az Aquarius-Aqua Kft-nek.
A színészek vízpótlását az Aquariua-Aqua Kft. biztosítja!
- salakos pálya
- sorsolásos
- 1 szett (6 game), 5:5 breaktime
Vörös Meteor néven alakult meg az egyesület 1953-ban, évek óta azonban már csak asztalitenisszel foglalkozik a sportkör, amelyben számos remek országos helyezést érnek el a versenyzők.
A sportkör az utóbbi években zászlajára tűzte a lakótelepi fiatalok szórakozási lehetőségeinek alternatívájának megteremtését és ma már péntekenként egy drogmentes környezetben 100-150 fiatal is sportol, játszik, hasznosan tölti el az idejét, a zsákutcába vezető csellengés helyett.
- sorsolásos, kisesés, 11-es meccsek
- 50 felett senior kategória
- 23 egyéni, 4 fő páros nevezés
- korosztály, táv és úszás nem alapján
- 23 versenyző
- 10 versenyző
- 2 csapat
- 2x6 perc tiszta játékidő
A Kecskeméti Testedző Egyesület (szponzorált nevén KTE-Phoenix Mecano) egy magyar NB I-es labdarúgócsapat, mely 1911-ben alakult. Az egyesület és labdarúgó szakosztálya közel 100 éves fennállása során hosszú ideig nem tudott a másodosztálynál feljebb lépni, azonban a 2007/2008-as szezonban - első kecskeméti csapatként - megszerezte az NB II - Keleti Csoportjának bajnoki címét, azóta sorban az 5. 10. 12. illetve az 5. helyen végzett az élvonalban. 2011-ben megnyerte a Magyar kupát és 2012-ben második lett a Ligakupa sorozatban.
- kispályás foci szabályainak megfelelően, 5+1 fő
- 2 műfüves pálya
- 2x10 perc
- 4 csapat, körmérkőzés
- salakos pálya
- korosztály, táv és atlétikai számok alapján
- 32 versenyző
a Múzeumok éjszakája programsorozathoz kapcsolódóan,
a KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ előtt (6000 Kecskemét, Katona József tér 5.)
18.00-20.31818.00 - 21.0018.00 - 21.00 óráig foglalkozások gyerekekenek:
21.00 órakor III. OlimpiART koncert a Grund Együttes közreműködésével
Csak ezen az estén 18-22 óráig udvarszínházi bérlet akció: Egyet fizet kettőt kap!
Régi színházi műsorfüzetek, fotók, plakátok börzéje!
Asztalitenisz egyéni
NŐK
20-40 korosztály
1. 1. Varga Anna Vígszínház
2. 2. Frank Szabina Győri Nemzeti Színház
3. 3. Szitás Regina Győri Nemzeti Színház
40-50 korosztály
1. 1. Németh Magdolna Vígszínház
2. 2. Agócs Judit Győri Nemzeti Színház
3. 3. Fenesi Ottília Győri Nemzeti Színház
FÉRFIAK
19-39 éves korosztály
1. 1. Gömöri Krisztián Szegedi Nemzeti Színház
2. 2. Szanitter Dávid Kolibri Színház
3. 3. Fehér Dániel Kolibri Színház
40-60 éves korosztály
1. 1. Berzy Tamás Újszínház
2. 2. Köleséri Sándor szabadúszó
3. 3. Máté Richárd Győri Nemzeti Színház
60-80ves korosztály
1. 1. Koncz Gábor Újszínház
2. 2. Rácz Tibor Szegedi Nemzeti Színház
3. 3. Varga Benedek Vígszínház
páros
1. 1. Koncz Gábor – Berzy Tamás
2. 2. Gömöri Krisztián – Rácz Tibor
3. 3. Varga Benedek – Németh Magdolna
Szuperdöntő
1. 1. Berzy Tamás
2. 2. Németh Magdolna
3. 3. Gömöri Krisztián
4. 4. Koncz Gábor
Futball
1. 1. Radnóti Színház
2. 2. Kolibri Színház
3. 3. Kecskeméti Katona József Színház
4. 4. Győri Nemzeti Színház
Kosárlabda
- Győri Nemzeti Színház
- Kecskeméti Katona József Színház
Tenisz egyéni
1. Beszterczey Attila
2. Joó Tamás
3. Benedek Albert
Tenisz páros
- Beszterczey Attila – Joó tamás
- Cseke Péter – Benedek Albert
Sakk
1. Kovács Pál Magyar Állami Operaház
2. Rédei Roland Szegedi Nemzeti Színház
3. Frigyesi Tünde Kecskeméti Katona József Színház
3. Rácz Tibor Szegedi Nemzeti Színház
3. Zimányi János Szegedi Nemzeti Színház
Távolugrás
Férfiak
I. korcsoport
1. Kocsis Fülöp Soma Kolibri Színház
2. Szabó Gergő Győri Nemzeti Színház
3. Kovács Gergely Győri Nemzeti Színház
II. korcsoport
- Fehér Ákos Győri Nemzeti Színház
- Orosz Dániel Újszínház
- Szanitter Dávid Kolibri Színház
Nők
- Warga Ágnes Győri Nemzeti Színház
- Frank Szabina Győri Nemzeti Színház
- Németh Eszter Győri Nemzeti Színház
Futás
100 méter
férfiak
I. korcsoport
- Karácsony Gergely Győri Nemzeti Színház
- Szóka Roland Kecskeméti Katona József Színház
- Matkovics Norbert Kecskeméti Katona József Színház
II. korcsoport
- Fenesi János Győri Nemzeti Színház
- Máté Richárd Győri Nemzeti Színház
III. korcsoport
- Zimányi János Szegedi Nemzeti Színház
Nők
I. korcsoport
1 Warga Ágnes Győri Nemzeti Színház
II korcsoport
- Fenesi Ottília Győri Nemzeti Színház
2. Agócs Judit Győri Nemzeti Színház
800 méter
Férfiak
I. korcsoport
- Erdődi Zsolt Kecskeméti Katona József Színház
- Matkovics Norbert Kecskeméti Katona József Színház
II. korcsoport
- Fenesi János Győri Nemzeti Színház
- Máté Richárd Győri Nemzeti Színház
III. korcsoport
- Zimányi János Szegedi Nemzeti Színház
- Somló Gábor Szegedi Nemzeti Színház
Nők
I. korcsoport
- Warga Ágnes Győri Nemzeti Színház
II. korcsoport
- Borsos Beáta Szegedi Nemzeti Színház
- Fenesi Ottília Győri Nemzeti Színház
3000 méter
Férfiak
I. korcsoport
- Rédei Roland Szegedi Nemzeti Színház
II korcsoport
- Káli Gergely Egri Gárdonyi Géza Színház
III. korcsoport
- Fazekas István szabadúszó
Nők
I. korcsoport
- Hajdú Melinda Kecskeméti Katona József Színház
- Alexics Rita Kolibri Színház
II. korcsoport
- Borsos Beáta Szegedi Nemzeti Színház
- Tisza Bea Kolibri Színház
III. korcsoport
- Antal Olga szabadúszó
Úszás
50 méteres mell
Nők
- Warga Ágnes Győri Nemzeti Színház
Férfiak
I. korcsoport
- Kovács Gergely Győri Nemzeti Színház
- Fehér Dániel Kolibri Színház
- Csík Krisztián Kecskeméti Katona József Színház
II. korcsoport
- Szabó Csaba Kecskeméti Katona József Színház
- Bodnár Zoltán Kolibri színház
50 méteres gyors
Férfiak
I. korcsoport
- Szabó Gergő Győri Nemzeti Színház
- Kovács Gergely Győri Nemzeti Színház
- Szívós László Szegedi Nemzeti Színház
II. korcsoport
- Szabó Csaba Kecskeméti Katona József Színház
III. korcsoport
- Somló Gábor Szegedi Nemzeti Színház
100 méteres mell
Férfiak
I. korcsoport
- Kovács Gergely Győri Nemzeti Színház
- Csík Krisztián Kecskeméti Katona József Színház
II. korcsoport
- Káli Gergely Egri Gárdonyi Géza Színház
- Szabó Csaba Kecskeméti Katona József Színház
- Bodnár Zoltán Kolibri Színház
100 méteres gyors
I. korcsoport
- Szabó Gergő Győri Nemzeti Színház
- Csík Krisztián Kecskeméti Katona József Színház
II. korcsoport
- Szabó Csaba Kecskeméti Katona József Színház
200 méteres mell
I. korcsoport
- Csík Krisztián Kecskeméti Katona József Színház
II. korcsoport
- Fazekas István szabadúszó
- Somló Gábor Szegedi Nemzeti Színház
200 méteres gyors
I. korcsoport
- Csík Krisztián Kecskeméti Katona József Színház
III. korcsoport
- Fazekas István szabadúszó
Úszás
Asztalitenisz
Vasárnapi Fociderby